Dobrodošli!

Tenis škola Tennis team Cerezin (TTC) osnovana je 1994 godine, te od tada uspješno djeluje i danas. Neprekidni kontinuitet, verificirani programi i tisuće zadovoljnih lica, kako djece, tako i odraslih najbolji su pokazatelj naše uspješnosti i profesionalnosti.

Ali nemojte nam samo vjerovati na riječ, već dođite i uvjerite se sami!

 • Upisi za 2015/2016 godinu u tijeku

  Upisi za 2015/2016 godinu u tijeku

  Utorak, 18. Kolovoza 2015. u 12:01

  Tenis škola & klub Tennis team Cerezin pozivaju sve zainteresirane da upišu svoju djecu u naše verificirane programe Jednogodišnja škola tenisa za djecu 7-12 godina i za predškolsku djecu program teniske igraonice Mini tenis za predškolsku djecu 4-7 godina.

  Programe su verificirali Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta i Agencija za odgoj i obrazovanje. Programi su namjenjeni onima koji bi voljeli biti natjecatelji i onima koji vole tenis, ali bi ga htjeli igrati samo rekreativno. Pružite djeci kvalitetnu sportsku edukaciju na zabavan način.

  Informacije o upisima i predbilježbe možete dobiti na broj telefona: 091/3045-655 i na e-mail: davor.cerezin2@zg.t-com.hr. Svaki novi polaznik koji se upiše će dobiti prva 2 treninga besplatno gdje ćemo Vam moći više približiti sliku tog predivnog sporta i upoznati vas sa našim trenerima.

  Polaznik – dijete koji se nakon besplatne škole uključi u rad naše škole tenisa i nastavi trenirati na poklon će dobiti Babolat reket. Veselimo se vašem dolasku!!

 • Novosti uz turnire

  Srijeda, 18. Ožujka 2015. u 12:03

  Od sada sve novosti vezane za turnire možete pratiti i na našoj stranici turnira kao i na našoj Facebook stranici!

 • ZTS natjecanje

  ZTS natjecanje

  Utorak, 2. Prosinca 2014. u 0:49

  29-30.11.2014.na Zagrebackom velesajmu odrzan je OP ZTS-a do 10 godina.Nasi TTC decki Ben(8.5 god) i Vito(7.5 god) odigrali su super turnir.Ben je pobijedio nositelja skupine i izgubio u cetvrtfinalu Broncane skupine.Vito je odigrao turnir za pamcenje.Izgubio je u finalu Broncane skupine u trecem setu u tie-breaku...OSVOJENA JE PRVA MEDALJA.Decki neumorno treniraju i rezultati su tu :) Ali druzenje sa deckima iz drugih klubova-NEPROCJENJIVO!!!!više...

 • Upisi u školsku godinu 2014/2015!

  Upisi u školsku godinu 2014/2015!

  Utorak, 24. Lipnja 2014. u 0:43

  Tenis škola & klub Tennis team Cerezin pozivaju sve zainteresirane da upišu svoju djecu u naše verificirane programe "Jednogodišnja škola tenisa za djecu 7-12 godina" i za predškolsku djecu program teniske igraonice "Mini tenis za predškolsku djecu 4-7 godina".

  Programe su verificirali Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta i Agencija za odgoj i obrazovanje.
  Programi su namjenjeni onima koji bi voljeli biti natjecatelji i onima koji vole tenis, ali bi ga htjeli igrati samo rekreativno.

  Pružite djeci kvalitetnu sportsku edukaciju na zabavan način.

  Informacije o upisima i predbilježbe možete dobiti na broj telefona: 091/3045-655 i na e-mail: davor.cerezin2@zg.t-com.hr.

  Svaki novi polaznik koji se upiše će dobiti prva 3 treninga besplatno gdje ćemo Vam moći više približiti sliku tog predivnog sporta i upoznati vas sa našim trenerima.

  Polaznik – dijete koji se nakon besplatne škole uključi u rad naše škole tenisa i nastavi trenirati na poklon će dobiti Babolat reket.

  Veselimo se vašem dolasku!!

 • ZTS natjecanja i Projekt 9

  ZTS natjecanja i Projekt 9

  Utorak, 24. Lipnja 2014. u 0:16

  U cijelom proljetnom periodu natjecatelji Tenis škole&kluba Tennis team Cerezin (TTC) bili su sudionici na nizu raznih dječjih natjecanja.Prisustvovali smo i postizali zapažene rezultate na ZTS turniri do 8 godina,turniri Projekt 9,ZTS turniri do 10 godina.

  ZTS natjecanja do 8 godina se igra na skračenom terenu 11x5.5 metar. Za igru se koriste mekše XL loptice. Na taj način se malim natjecateljima omogučava da igraju da razvijaju i taktičke sposobnosti uz tehničke koje se provode u trenažnim procesima. Moramo pohvaliti naše male natjecatelje: Ana Digula (2008), Nikola Dimić (2008), Ivan Maraković (2009), Teo Glavak (2008), Matej Topolko (2007), Erik Vujasinović (2007), Marija Primorac (2006), Jan Knežević (2007), Vito Cerezin (2007), Benjamin Benčec (2006), Ivon Jovanović (2008), Jan Poldrugač Šupina (2006). U nastavku pogledajte slike.

  Projekt 9 Projekt 9 namjenjen je djeci 2005. godište i mlađima. Igra se na skračenom terenu 18x6.5 metara. Za igru se koriste naranđaste lopte (50% mekše). U ciklusu će biti 5 pojedinačnih natjecanja i momčadsko natjecanje. Do sada su se odigrala 2 turnira i ukupno na rang listi se nalazi 41 natjecatelj iz 6 klubova. Pokazali smo se kao jako dobri u toj konkurenciji gdje su nam natjecatelji Vito Cerezin (2007.) i Marko Macenić (2005.) u samom vrhu. Erik Vujasinović (2007) i Jan Knežević (2007), Benjamin Benčec (2006) se dobro drže. Nadamo se da će nam se priključiti i još pokoji natjecatelj u ovom zanimljivom projektu. U nastavku pogledajte slike.

  Na ZTS turnirima do 10 godina imamo Roka Kararigija (2004) i ponosni smo na njegove uspjehe jer je medju najboljim natjecateljima u Zagrebu u svom godištu i skupljamo bodove za Masters. Bravo ROKO :))više...

PrvoPrethodno1234... SljedećeZadnje